قالیشویی هروی

خدمات قالیشویی هروی

با نزدیک شدن به ماه عید و شروع سال جدید همه مردم اقدام به خانه تکانی و شستشوی فرش های کثیف خود میکنند. برخی از مردم خودشون فرش ها را شستشو میدهند و برخی هم آنها را به قالیشویی های میسپارند. اما با وجود زندگی آپارتمان نشینی و نبود جا برای شستن فرش ها بهترین راه سپردن فرش های خود به یک قالیشویی معتبر و با سابقه میباشد. ما در این مقاله از سایت اصیل ایرانی به معرفی قالیشویی هروی و نحوه شستشوی فرش ها در این قالیشویی میپردازیم، پس با ما همراه باشید.

روش های شستشوی فرش در قالیشویی هروی

مطالعات زیست محیطی نشان می دهد که کیفیت هوای داخل ساختمان در واقع می تواند صد برابر بدتر از کیفیت هوای بیرون باشد. تنفس هوای آلوده به ویژه برای نوزادان، افراد مسن و افرادی که مشکلات تنفسی و آلرژی دارند مضر است. شست و شوی حرفه ای فرش وقتی با جاروبرقی معمولی ترکیب می شود شامل تمیز نگه داشتن خانه شما از آلودگی های موجود در هوا است که می تواند باعث مشکلات سلامتی برای خانواده شما شود. علاوه بر این، عمر فرش شما را افزایش می دهد!

ما از محلول های گیاهی طبیعی استفاده می کنیم که 100% عاری از مواد شیمیایی مضر هستند. ما با استفاده از مواد فعال برای حل کردن آلرژن‌ها، بقایای حیوانات خانگی و سایر لکه‌های تحریک‌کننده اقدام به شستشوی فرش شما میکنیم. در این شرکت با استفاده از روش های شستشوی مناسب برای هر فرشی، فرش شما از هر آسیبی در دور نگه داشته میشود. قالیشویی هروی که از بدو تاسیس با تمرکز بر رضایت مشتری خدمات ارائه می دهد، گزینه های قیمتی را ارائه می دهد که برای هر بودجه ای جذاب است. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شمال تهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

نحوه شستشوی فرش ها در قالیشویی هروی

به لطف تیم مجرب و پرتلاش قالیشویی هروی که در صنعت قالیشویی آموزش های لازم را دیده اند، می توانید در مدت زمان کوتاهی از خدمات با کیفیت مورد نظر این شرکت شوید. در این شرکت در فرآیندهای شستشوی فرش از ماشین‌ها و اتاق‌های خشک‌کن که بر اساس آخرین متد و تکنولوژی‌های روز میباشند،  استفاده میکنیم. با تماس با تیم مجرب قالیشویی هروی می توانید از فرآیندهای زیر بهره مند شوید:

 • تیم باتجربه به منزل شما می آید و آماده رول کردن و حمل و نقل فرش ها می شود.
 • هزینه شستشوی فرش ها نیز در این فرآیند محاسبه می شود.
 • پس از محاسبات با توجه به نوع فرش و ابعاد متر مربع، بصورت رایگان به کارخانه آورده می شود.
 • فرش هایی که به کارخانه می آیند بلافاصله با ماشین های قالیشویی با آخرین تکنولوژی شستشو می شوند.
 • فرش های شما به صورت گروهی شسته شده و خشک می شوند تا بدون تماس با فرش های دیگر مشتریان، فرآیندی سالم و بهداشتی انجام شود.
 • جمع آوری فرش های شسته شده و بردن آنها به اتاق خشک کن
 • فرآیندهای خشک کردن در اتاق خشک کن بدون قرار گرفتن در معرض نور خورشید و بدون آفتاب سوختگی بصورت کامل انحام  می شود.
 • سپس کادر مجرب قالیشویی هروی فرش های شما را که کاملاً عاری از رطوبت هستند به اتاق بسته بندی می برند.
 • در این اتاق پس از انجام مراحل شستشوی فرش، با عطرهای تولید شده مخصوص بر روی فرش اسپری میکنند و فرش شما برای آخرین بار برس می کشند.
 • فرش های شما که از نظر زیبایی به سطح عالی رسیده اند با دقت بسته بندی شده و با استفاده از خدمات قالیشویی درب منزل تحویل شما می شود.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شرق تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شرق تهران می باشد. قالیشویی فرشته زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و بهترین مواد شستشو در فرشته می باشد.

شستشوی فرش در قالیشویی هروی
شستشوی فرش در قالیشویی هروی

چروک فرش چیست و چه روش هایی برای از بین بردن آن وجود دارد؟

فرش یکی از کالاهای اساسی در دکوراسیون منازل ایرانی است که برای تجلی ظرافت دکوراسیون منزل نیاز به بی نقص بودن و ظاهری جذاب دارد. هنگامی که برخی از قسمت‌های فرش، به‌ویژه در لبه‌های آن دارای چین‌خوردگی هستند، گفته می‌شود که فرش دارای چین‌خوردگی است که آن را فرسوده‌تر و بی‌ظرافت‌ تر می‌کند.

چه چیزی باعث چروک شدن فرش می شود؟

غلتاندن فرش پس از تمیز کردن یکی از مقصران اصلی چروکیدگی (چروک) است. به عبارت دیگر فرش پس از شستن و جذب آب سنگین می شود و اگر به درستی رول یا تا نشده باشد بافت آن آسیب می بیند و به دلیل فشار زیادی که به قسمت های تا شده وارد می شود فرش پف می کند. هنگام خشک کردن فرش دقت لازم است زیرا آویزان شدن نامناسب آن باعث چروکیدگی می شود زیرا فرش شسته شده آب را جذب کرده و سنگین می شود.

در برخی موارد، فرش با دیوارها یا مبلمان برخورد می کند و متعاقباً به دلیل قرارگیری نادرست به هم می خورد. همچنین فشار بیش از حد به فرش توسط وسایل سنگین مانند مبلمان بزرگ و راه رفتن بیش از حد در محل تحت فشار باعث ایجاد چروک در فرش می شود. تا شدن یکی دیگر از دلایل اصلی چروک شدن فرش است. 

مثلاً اگر فرشی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود به جای غلطاندن صحیح تا شود، در جایی که تا می شود کشیده و چروک می شود یا حتی در مواردی ترک می خورد. رطوبت و نصب موکت بر روی کف مرطوب نیز یکی از بزرگ ترین مقصران پوک شدن فرش است. قالیشویی در فرمانیه زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرمانیه با ما در تماس باشید.

دلایل اصلی چین خوردگی فرش

 • تمیز کردن یا خشک کردن نادرست فرش؛
 • قرار دادن وسایل سنگین روی فرش برای مدت طولانی؛
 • تا کردن فرش (به جای غلتاندن) برای مدت طولانی؛
 • قرار دادن فرش روی سطوح مرطوب؛
 • غلطاندن نادرست فرش (مخروطی) و عمودی قرار گرفتن آن برای مدت طولانی.

روش های حذف چین و چروک فرش

ابتدایی ترین راه برای از بین بردن پوکرها راه رفتن روی فرش است که کمی زمان می برد. برای این منظور لازم است فرش را در کف اتاق نصب کرد تا لبه ها و گوشه های آن با دیوار یا سایر موارد برخورد نکند. بنابراین، با راه رفتن روی فرش، پوکرها به مرور زمان ناپدید می شوند.

رولینگ روش دیگری برای از بین بردن پوکرها از فرش است که در اکثر موارد به زمان کمتری نسبت به روش قبلی نیاز دارد. به این ترتیب فرش را به آرامی از پشت رول می کنیم و برای چند ساعت در این حالت نگه می داریم تا پوک ها از بین برود یا کم شود. در صورت حذف ناقص پوکرها، این کار را تکرار کنید.

مانند لباس، بخار آب الیاف و نخ های فرش را نرم می کند و بنابراین بخار دادن می تواند چروک ها را از بین ببرد. به عبارت دیگر بخار آب باعث انعطاف پذیری الیاف فرش می شود و با استفاده از ابزارهایی مانند بخارشوی می توان خرچنگ ها را از بین برد. قابل ذکر است که در صورت زیاد بودن تعداد انقباضات روی فرش، مشکل با روش های فوق بهتر می شود اما ممکن است به طور کامل از بین نرود. برای آشنایی با راه های از بین بردن کپک فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی اصیل ایرانی مطالعه کنید.

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی هروی
مزایای شستشوی فرش در قالیشویی هروی

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی هروی

بسیاری از مردم متوجه می شوند که جاروبرقی برای تمیز نگه داشتن فرش کافی نیست یا از محصولات تمیز کننده برای عمیق تمیزتر فرش استفاده می کنند که این متاسفانه کاربردی نیست. متأسفانه، هر دوی این روش ها اغلب به فرش شما آسیب می رسانند. برای از بین بردن گرد و غبار، کثیفی، موهای حیوانات خانگی و سایر زباله ها از سطح فرش باید از جاروبرقی قوی استفاده کرد. این کار باید به طور منظم انجام شود و این می تواند به جلوگیری از ریزش ذرات به عمق فرش کمک کند.

با این حال، کثیفی و پسماند در لایه های عمیق فرش شما به مرور زمان جمع می شود و خلاء نمی تواند بر این ناحیه تأثیر بگذارد. در قالیشویی هروی، از ماشین آلات صنعتی پیشرفته برای رسیدن به این لایه های عمیق و حذف کثیفی استفاده می کنیم. بسیاری از افراد سعی می کنند فرش های خود را با محصولات تمیز کننده ای که خودشان انجام می دهند تمیز کنند. 

در حالی که این می تواند مفید باشد، اغلب آسیب های جبران ناپذیری به فرش شما وارد می کند. اگر از نوع نامناسبی از پاک کننده برای فرش خود استفاده کنید یا خیلی سفت برس بزنید، به الیاف یا رنگ فرش آسیب می رسانید. همکاری با یک شرکت قالیشویی حرفه ای در هروی به شما کمک می کند تا از این مشکلات جلوگیری کنید.

ما برای تجزیه و تحلیل نوع فرش و میزان ساییدگی و پارگی آن وقت صرف می کنیم و روش های تمیز کردن خود را با نیازهای فرش شما تطبیق می دهیم. ما همچنین از تکنیک های قابل اعتمادی را برای از بین بردن لکه ناشی از حیوانات خانگی، غذا، خاک، نوشیدنی، روغن یا جوهر بکار استفاده میکنیم. قالیشویی هروی انتخاب شماره یک برای شستن فرش در مناطق اطراف هروی است. این شرکت  بیش از یک دهه است که خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را به ساکنان ارائه می دهد. ما برای تمیز کردن فرش ها از سازمان استاندارد امتیاز A+ دریافت کرده ایم. 

کارکنان حرفه ای ما بهترین مواد شستشوی فرش را برای فرش های شما بکار میبرند. اگر می خواهید خدمات قالیشویی را با مقرون به صرفه ترین قیمت در منطقه هروی  دریافت کنید، با ما تماس بگیرید. قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی تهران با سال ها تجربه در زمینه خدمات قالیشویی می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

قیمت قالیشویی هروی

شما می توانید با سپردن فرش خود به قالیشویی هروی عمر فرش خود را افزایش دهید.وقتی با قالیشویی هروی تماس می گیرید، مطمئن باشید که به دنبال شرکت خوب و معتبری هستید که به دلیل توجه به جزئیات در هر کاری که انجام می دهند، شناخته شده است!

اطمینان از اینکه فرش های شما را تا حد امکان تمیز تحویل می دهیم برای ما بسیار مهم است. بنابراین کیفیت شستشوی فرش برای ما مهم است.با توجه به موارد فوق، لازم است با سپردن آن به قالیشویی های معتبر و همچنین مراقبت صحیح از آن در منزل، تا حد امکان از کثیف شدن و چروک شدن فرش در فرش جلوگیری کرد.

بهترین قالیشویی در هروی کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در هروی می باشد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در هروی چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه قالیشویی در هروی با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.