قالیشویی اقدسیه

بهترین قالیشویی در اقدسیه

امروز در این مقاله تصمیم داریم تا در رابطه با قالیشویی اقدسیه مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

اهمیت انتخاب قالیشویی اقدسیه

شستن فرش در منزل یکی از رسم های کهنه ما ایرانیان است و به طور متوسط هر یک سال یک دفعه، بانوان ایرانی فرش های منزل خود را می شویند. امروزه با وجود قالیشویی های مجهز و معتبر افراد ترجیح می دهند تا این کار را به مراکز قالیشویی بسپارند. امکان دارد این اتفاق برای شما نیز افتاده باشد که قالی های خود را به یک مرکز قالیشویی سپرده اید و آن مرکز با بدقولی نظم خانه‌تان را برهم زده یا اینکه پس از تحویل گرفتن قالی ها به هیچ وجه از کیفیت شستشوی آن را رضایت نداشته باشید.

پس واجب است که با یک مرکز قالیشویی معتبر آشنا شوید قالیشویی اقدسیه که زیر نظر مرکز قالیشویی اصیل ایرانی است، فرش های شما را در شرایطی کاملا استاندارد شسته و خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن و طبق اصول و تکنیک های مدرن قالیشویی، ارائه می دهد. بعد از شستشو فرش ها در شرایطی کاملا استاندارد خشک می شوند و پس از تایید به وسیله کارشناس کنترل کیفیت کاور شده و به صورت بسته بندی تحویل مشتریان گرامی داده خواهد شد. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شمال تهران ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش و مبل شویی و موکت شویی با قیمت مناسب می باشد.

مراحل قالیشویی در قالیشویی اقدسیه

شستشو

در این مرحله قبل از انجام فرآیند شستشو، کارشناسان نوع بافت فرش را بررسی کرده و با توجه به جنس آن ماده شوینده مرغوب را انتخاب میکند؛ سپس فرش ها توسط دستگاه های مدرن و مکانیزه و با کمک نیروی انسانی شسته خواهند شد و در صورت تایید کارشناس کنترل کیفیت وارد مرحله بعدی خواهد شد.

آبگیری

بعد از اتمام مرحله اول، باید فرش به طور کامل آبکشی شود تا هیچ اثری از مواد پاک کننده موجود در آن باقی نماند. در ابتدا آب فرش ها توسط دستگاه های مخصوص تا حدود ۹۵ درصد گرفته خواهد شد و این امر باعث می شود در مرحله خشکشویی، فرش ها سریعتر خشک شوند. قالیشویی رسالت زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی خدمات شستشوی انواع فرش را انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در رسالت با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی اقدسیه
خدمات قالیشویی اقدسیه

خشکشویی

در مرحله سوم فرشی که درصد زیادی از آب آن گرفته شده، به سالن گرمخانه منتقل می شود و کاملا خشک می شود، به گونه ای که هیچ اثری از نم رطوبت در آن باقی نمی ماند.

پرداخت

در قالیشویی اقدسیه، بعد از خشکشویی، موگیری فرش نیز اتفاق می افتد. این مرحله جهت درخشان شدن هر چه بیشتر فرش مفید است که در این مرحله پرزهای اضافی فرش توسط دستگاه مخصوص برداشته خواهد شد.

دارکشی

در این مرحله همه کجی ها و نا تقارنی های فرش شما برطرف می گردد.

اتو پرس

پس از اینکه فرش ها شستشو خواهند شد، قطعاً یک سری چروک ها و یا حتی شکستگی ها در آن ها ایجاد خواهد شد؛ بنابراین در مرحله ششم فرش اتو پرس می شود تا مثل روز اول تمیز و مرتب و صاف بشود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهرانپارس با کیفیت بالا و قیمت مناسب با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در تهرانپارس در ارتباط باشید.

مبل شویی در قالیشویی اقدسیه

مبل های خانه نیز مانند فرش ها هر چند وقت یک بار کثیف می شوند و جهت رفع آلودگی ها و درخشان تر شدن هر چه بیشتر نیاز به شستشو دارند. خوب است بدانید که اصطلاح تخصصی تری که برای شستشوی مبل به کار می رود «خشکشویی مبلمان» است. در مرکز قالیشویی اقدسیه زیر نظر مرکز اصیل ایرانی، متخصصین مجرب با دستگاه های مجهز و شامپوی مخصوص که با نوع پارچه مبل سازگاری داشته باشد، آن ها را شسته و خشک می کنند. همچنین در صورت تمایل مشتریان گرامی این کار در منزل انجام می شود.

لازم به ذکر است حتی اگر مشتریان ارجمند تمایل داشته باشد که فرش آن ها در منزل شسته شود، متخصصین قالیشویی اقدسیه با استفاده از دستگاه خشکشویی، شستشوی فرش در منزل را برای آنان انجام خواهند داد. پس اصلاً نگران مبلمان منزل خود نباشید و آن را با خاطری آسوده به این مرکز بسپارید. ما این تضمین را به شما می دهیم که اگر فقط یک بار از خدمات قالیشویی استفاده کنید، به مشتری همیشگی این مرکز تبدیل خواهد شد به گونه ای که آن را به سایر آشنایانتان نیز معرفی خواهید کرد. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در قالیشویی در غرب تهران می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی اقدسیه

با وجود اینکه مرکز قالیشویی اقدسیه اصلی ترین فعالیتش در زمینه شستشوی فرش و مبل است، اما خدمات دیگری را نیز به شما شهروندان گرامی ارائه می دهد، که عبارتند از:

موکت شویی

موکت شویی نیز از جمله خدماتی است که این قالیشویی به شما مشتریان گرامی چه در منزل و چه در مرکز قالیشویی ارائه خواهد داد.

ریشه زنی

ممکن است ریشه های بعضی از فرش های قدیمی دچار آسیب شده باشد و یا حتی از بین رفته باشد؛ مرکز قالیشویی اقدسیه خدمات متنوعی را در زمینه ترمیم ریشه فرش ها به شما عزیزان ارائه می دهد. گرچه انتخاب آن بستگی به سلیقه مشتریان دارد اما متخصصین این مرکز ضمن بازدید از ریشه فرش های شما، مورد مناسب را نیز جهت ترمیم به شما پیشنهاد میدهند، اما نهایتاً این شما هستید که انتخاب خواهید کرد.

لکه برداری

تقریباً همه فرش ها قبل از شستشو باید لکه برداری شوند، چراکه روی هر فرشی ممکن است لکه هایی از قبیل جوهر و… وجود داشته باشد. متخصصین مرکز قالیشویی اقدسیه، این کار را قبل از شستشوی فرش انجام میدهند. برای آشنایی با روش های پاک کردن لکه رنگ از روی فرش پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی اصیل ایرانی مطالعه کنید.

هزینه خدمات قالیشویی اقدسیه
هزینه خدمات قالیشویی اقدسیه

رفوگری و ترمیم

استادکاران ماهر متخصص در مرکز قالیشویی اقدسیه، هرگونه ایرادهایی از قبیل سوختگی، پارگی یا لکه های عمیق بر روی فرش شما وجود داشته باشد را، به بهترین شکل ممکن رفو می کنند، به گونه ای که بعد از ترمیم اصلاً جای آن مشخص نیست.

شیرازه و چرم دوزی

ممکن است گاهی بعضی از فرش ها را دیده باشید که دور تا دور آن دوخته شده است، به این کار شیرازه دوزی یا چرم دوزی گفته میشود. این خدمت در این قالیشویی، به منظور ترمیم و مرتب شدن هر چه بیشتر فرش ها انجام می شود. جهت دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در منطقه ولنجک خدمات رسانی می کند.

هزینه قالیشویی در اقدسیه

در مرکز قالیشویی اقدسیه، انواع و اقسام خدماتی که به آن ها اشاره کردیم، با منصفانه ترین قیمت ارائه می گردد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها شما باید با کارشناسان مرکز تماس حاصل فرمایید و تعداد و نوع فرش های خود را عنوان کرده تا عدد دقیق هزینه اعلام گردد. این قالیشویی، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان است.

پس نرخ های آن تحت نظر اتحادیه بوده و به هیچ وجه مبلغ اضافی از مشتری دریافت نمی گردد لذا با خاطری آسوده کارهای خود را به این مرکز بسپارید و اطمینان داشته باشید مرکز قالیشویی اقدسیه، همه تدابیر را جهت رفاه حال مشتریان گرامی اندیشیده است.

آیا قالیشویی اقدسیه خدمات مبل شویی را انجام می دهد؟

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی اقدسیه ارائه دهنده خدمات مبل شویی با بهترین کیفیت در منطقه اقدسیه می باشد.

هزینه خدمات قالیشویی اقدسیه چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی اقدسیه با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در اقدسیه تماس بگیرید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.