قالیشویی در تهرانپارس

خدمات قالیشویی تهرانپارس

استفاده از چنین کالاهای ضروری همچون فرش در شرایط سالم بسیار مهم است. اگرچه ما جامعه‌ای هستیم که طبق سنت‌های خود عادت کرده‌ایم با کفش‌هایی که فضای باز استفاده میکنیم، بر روی فرش پا نگذاریم، اما شاید با توجه به شرایط جدیدی که زندگی مدرن و زندگی شهری به ارمغان می‌آورد، از این رفلکس‌های بهداشتی سنتی غافل شده‌ایم.

با این حال، در حالی که زندگی مدرن آمیخته با فرهنگ آپارتمان نشینی با گرفتار شدن در هیاهوی زندگی خسته کننده شهری، برخی از خطرات را به قیمت سلامتی خود می پذیریم. به همین دلیل  در مدارس و بیمارستان ها از فرش استفاده نمیشود. 
به خصوص در مناطقی که عامل «رطوبت» که نقش عمده ای در رشد و تکثیر کپک ها دارد، بسیار مشهود است. بهترین کار در هنگام تمیز کردن فرش های کثیف خود سپردن آن به یک قالیشویی معتبر همچون قالیشویی در تهرانپارس بسپارید.

شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس

شستشوی فرش های گرانقیمت کار مهمی است که نیاز به مراقبت شدید دارد و باید با شامپوهای مخصوص شسته شود.قالیشویی در تهرانپارس که سال هاست در زمینه قالیشویی فعالیت می کند، خوشحال می شود در شستن فرش ها در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

فرش هایی که در قالیشویی در تهرانپارس دقیق شسته می شوند فرآیندهای زیادی را طی می کنند که این فرآیندها شامل برچسب زدن، گردگیری، شستشوی ماشینی تمام اتوماتیک، آبکشی، جاروبرقی، خشک کردن و کنترل می باشد. در قالیشویی در تهرانپارس فرش های شما توسط کادر مجرب ما با روش های مناسب قالیشویی شستشو می شود. ابتدا فرش های مورد نظر از منزل شما با خدمات رایگان به شرکت آورده میشوند.  ابتدا بر اساس ساختارشان جدا می شوند. 

مثلا؛ فرش دستبافت و فرش ماشینی معمولی را نمی توان یکسان شست. سپس با ورود به برنامه هر فرش، فرش ها در دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک شستشو می شوند. پس از اینکه فرش هایی که فرآیند شستشوی آنها به پایان رسید بررسی شد که لکه ها کاملا پاک شده اند، فرآیند آبکشی آغاز می شود. 

فرآیند آبکشی فرش حداقل به اندازه فرآیند شستشوی فرش اهمیت دارد. با جاروبرقی در ماشین قالیشویی تمام اتوماتیک، فرش جاروبرقی می شود و موهای روی آن پاک میکنیم. پس از این فرآیند، فرآیند خشک کردن فرش آغاز می شود. فرش ها پس از خشک شدن کاملا عاری از رطوبت، بسته بندی شده و به آدرس شما تحویل داده می شود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در غرب تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در غرب تهران برای شستشوی فرش تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در تهرانپارس
قالیشویی در تهرانپارس

نحوه تمیز کردن فرش در قالیشویی تهرانپارس

ما در واقع هنگام راه رفتن، نشستن، استراحت دادن به پاها یا دراز کشیدن روی فرش ها با خطرات زیادی روبرو هستیم. در ابتدای عوامل ایجاد این خطرات، باکتری ها و کپک های نامرئی هستند که می توانند باعث ایجاد قارچ روی فرش شوند. این باکتری ها که می توانند باعث بیماری های مختلفی مانند آسم و تنگی نفس شوند، می توانند ساختار آلرژیک به خصوص در کودکان را در سنین رشد ایجاد کنند. 

نظافت شرط لازم برای جلوگیری از بروز چنین بیماری هایی است. با این حال، تمیز کردن نیز باید آگاهانه انجام شود. برای تمیز کردن فرش ضدعفونی‌کننده‌هایی وجود دارد که باعث میشود فرش به مدت طولانی، بدون آسیب به رنگ و بافت آن از باکتری‌ها پاک شود. شرکت قالیشویی در تهرانپارس با استفاده از این مواد ضدعفونی کننده باعث خوب شسته شدن فرش های شما میشوند.

با این حال، دانستن ترفندهای مختلف در فرآیند نظافت، هم عمر فرش را افزایش می دهد و هم به سلامت انسان کمک لازم را می کند. مثلا؛ در حین جارو کشیدن فرش باید به خاطر داشت که اگر نیرویی بر خلاف جهت بافت ایجاد شود، گرد و غبار داخل آن به هوا پاشیده و دوباره روی فرش می‌ریزد و در این بین فردی که هوا را تنفس می‌کند باکتری‌ها و گرد و غبارها موجود در این فرش را تنفس می‌کند. 

به همین دلیل لازم است در حین جارو کشیدن فرش، پنجره اتاق را باز کرده و محل را تهویه کنید. همچنین لازم به ذکر است که اعمال فشار بیش از حد به فرش در حین جاروکشی کاری جز فشار بیشتر گرد و غبار داخل فرش  نخواهد داشت. برخی شرایط مانند رطوبت، دما و گردش هوا در محیط فرش نقش اول را در شکل گیری این باکتری و سایر عوامل بیماری زا دارد. 

کپک، باکتری ها و قارچ هایی که به راحتی در محیط های گرم تکثیر می شوند، می توانند  با شروع از پا وارد بدن ما شده و مشکلات مختلفی برای سلامتی ما ایجاد کنند. بنابراین فرش هایی که شست و شو شده اند باید بسیار سریع خشک و در مکانی باز و مطبوع نگهداری  شوند. قالیشویی در تهرانپارس بصورت حرفه ایی خدمات قالیشویی را برای همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد. قالیشویی در اقدسیه زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در اقدسیه با بهترین کیفیت می باشد جهت دریافت خدمات با قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید.

پاک کردن لکه های فرش در قالیشویی تهرانپارس

قبل از ارائه چند پیشنهاد برای پاک کردن لکه های موجود بر روی فرش، باید توجه داشت که؛ اگر می خواهید عمر فرش خود را افزایش دهید، حتما فرش را باید به طور مرتب جاروبرقی کشید. جاروبرقی منظم تضمین می کند که ذرات کثیفی روی سطح فرش شما در طول زمان عمیقا نفوذ نکرده و لکه های دائمی و عمیق را ایجاد می کند.

شستشوی بموقع آنها توسط  قالیشویی در تهرانپارس فرش های ارزشمند شما را که با صرف هزینه های زیادی خریداری کرده اید، ظاهر روز اول خود را حفظ می کنند. یکی دیگر از مسائل مهم در فرآیند جاروبرقی، استفاده از دستگاه مناسبی خواهد بود که بدون آسیب رساندن به سطح فرش، تنها کثیفی ها را پاک  کند. علاوه بر این، گاهی اوقات کثیفی که با دستگاه برس قابل دسترسی نیست، اگرچه به نظر می رسد کثیفی قابل رویت از خود باقی نمی گذارد، اما به عمق فرش نفوذ کرده و باعث کثیفی دائمی و ایجاد لکه می شود. 

در این رابطه از دستگاهی استفاده کنید که می تواند به عمق بیشتری از فرش نفوذ کند. همچنین می‌توانید با تغییر هر از چندگاهی جای خود، آثار و گودال‌های ناشی از صندلی، میز، میز قهوه‌خوری و پایه‌های مبل را که روی سطح فرش شما ظاهر می‌شوند، از بین ببرید. به این ترتیب میزان سایش فرش را کاهش می دهید. علاوه بر این، تمیز کردن مناطقی از فرش با میزان آلودگی بالا تا حد امکان مفید است.

هیچ کس نمی خواهد وقت آزاد با ارزش خود را صرف تمیز کردن فرش کند. علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان صرف شده برای تمیز کردن لکه ها و کثیفی های روی فرش، یک روش مهم در برابر سایش و آلودگی فرش این است که که کفش هایی که در بیرون پوشیده می شوند تا حد امکان در داخل خانه نپوشید چون باعث کثیف شدن فرش می شود. 

بهترین کار در هنگام تمیز کردن فرش های کثیف خود سپردن آن به یک قالیشویی معتبر همچون قالیشویی در تهرانپارس است. قالیشویی در فرمانیه یکی از شعب کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی برای شستشوی فرش ها می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در فرمانیه با قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در تهرانپارس
هزینه قالیشویی در تهرانپارس

روش تمیز کردن فرش های مختلف در قالیشویی تهرانپارس

هنگام تمیز کردن فرش های گران قیمت از سفید کننده های شیمیایی مخصوصاً برای سفید کردن حاشیه ها استفاده نکنید. هرگز حاشیه های فرش گران قیمت خود را با کمک شانه یا وسایل مشابه شانه نکنید. اعمال چنین فرآیندهایی در فرش دستباف شما تنها باعث ریزش حاشیه های فرش دستباف شما می شود. جدای از این، هرگز از روش خشکشویی برای تمیز کردن فرش دستباف خود استفاده نکنید. بهترین راه و امن ترین راه برای شستن فرش های دستبافت شما استفاده از خدمات قالیشویی در تهرانپارس می‌باشد.

یکی دیگر از راه های محافظت از فرش  دور نگه داشتن فرش دستباف از رطوبت است. برای این کار فرش های دستباف خود را در فواصل زمانی معین طوری آویزان کنید که انگار در حال ساختن گهواره ای بین دو طناب تمیز یا در مکانی تمیز هستید. برای تهویه فرش ابتدا قسمت جلو و سپس طرف دیگر را در بالکن یا تراس خود پهن کنید.

چگونه بوی رطوبت را از فرش پاک کنیم؟

ساختار فرش از چندین لایه مختلف تشکیل شده است و نفوذ مایعات مختلف به لایه ها و بافت فرش منجر به تجمع میکروب ها و آلودگی ها می شود. اگر این رطوبت به سرعت از بین نرود، در نهایت بوی ناخوشایندی ایجاد می کند. دلایل مختلفی مانند رطوبت هوا، نفوذ نم و رطوبت از کف و ریختن انواع مایعات باعث مرطوب شدن فرش می شود.

لازم به ذکر است که محلی که رطوبت در آن نفوذ کرده است باید بلافاصله خشک شود تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود. در صورتی که فرش به مدت طولانی خیس و نم بماند علاوه بر بوی نامطبوع، پوسیدگی، از هم پاشیدگی و آسیب به ساختار فرش رخ می دهد که ضمانت ندارد و خسارات مالی زیادی را به دنبال دارد. برای آشنایی با روش های پاک کردن گواش از روی فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی اصیل ایرانی مطالعه کنید.

از بین بردن رطوبت و بوی فرش در قالیشویی تهرانپارس

اگر رطوبت به فرش نفوذ کرد، اولین و مهمترین مرحله تبخیر رطوبت با استفاده از وسایلی مانند سشوار یا قرار دادن فرش در زیر نور آفتاب است تا کاملا خشک شود. راه دیگر این است که فرش را در جای مناسبی در فضای باز و روی سطح صاف قرار دهید تا جریان هوای آزاد خشک شود و یا در صورت عدم امکان می توان پنجره اتاق را باز گذاشت تا جریان هوا جریان یابد.

قارچ ها و کپک ها با نفوذ رطوبت یا ریختن مایعات مختلف روی فرش شروع به رشد می کنند. با فعالیت و رشد قارچ ها و کپک ها در بافت فرش بوی نامطبوع کپک زده تولید می شود که آزاردهنده است. چندین راه آسان و کاربردی برای از بین بردن این بوی نامطبوع وجود دارد.

شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس شامل چه مراحلی می باشد؟

برچسب زدن، گردگیری، شستشوی ماشینی تمام اتوماتیک، آبکشی، جاروبرقی، خشک کردن و کنترل از مهم ترین مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس می باشد.

ارزان ترین قالیشویی در تهرانپارس برای شستشوی فرش کدام است؟

قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در تهرانپارس با قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

4 دیدگاه

  1. اگر ساکن تهران پارس هستید، قالیشویی اصیل ایرانی را پیشنهاد میکنم. من برای اسفند ماه فرش و تابلو فرش برای شستشو دادم و به موقع تحویل دادن. از تعهدشون در ارسال و کیفیت شستشو راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.