قالیشویی ستارخان

خدمات قالیشویی در ستارخان

تهران با نسبت جمعیت فعلی خود بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ایران است. این شهر با داشتن مکان های تاریخی و گردشگری یکی از شهرهای برزگ و مهمی است که بیشترین بازدید را در سراسر کشور دارد. به همین خاطر جمعیت این شهر بسیار شلوغ است، به ویژه با مازاد جمعیت شاغل، به همین خاطر با رشد جمعیت و روی آوردن مردم به زندگی آپارتمان نشینی دیگر جایی برای شستشوی فرش ها نیست و افراد نمیتوانند که خودشون فرش های کثیف را شسشتو کنند. 

صنعت قالیشویی یکی از مهمترین صنعت هایی است که در تهران در حال توسعه و پیشرفت است تا بتوانند نیازهای این جمعیت را برطرف کنند. کارخانه های قالیشویی بسیاری در تهران وجود دارد که شاید قابل شمارش نباشد. اما معلوم نیست چند تا از آنها کار خود را به درستی انجام می دهند و چندین شرکت نمی توانند کار خود را بخوبی انجام دهند. طرف ما قطعا کسانی هستند که کارشان را صادقانه انجام می دهند.

برخی از این شرکت با استفاده از دستگاه های قدیمی و مواد پاک کننده شیمیایی باعث آسیب به تار و پود و بافت فرش ها میشوند و هیچگونه ضمانتی را نیز قبول نمیکنند. ما در مورد کاری که انجام می دهیم عدالت را رعایت خواهیم کرد و مستحق دستمزدی بصورت عادلانه و منصفانه خواهیم بود. قالیشویی ستارخان که با این شعار کار خود را آغاز کرده است از جمله شرکت هایی است که در بین قالیشویی های تهران کار خود را به درستی انجام می دهد

تعداد این نوع شرکت های قالیشویی معتبر و باسابقه که کاری خود را بر اساس انصاف و عدالت انجام میدهند، آنقدر کم است که با انگشت می توان آنها را نشان داد. برای بهره مندی از خدمات قالیشویی ستارخان میتوانید با شماره هایی که در این سایت اصیل ایرانی وجود دارد تماس بگیرید.

شستشوی فرش در قالیشویی ستارخان

از آنجایی که قالیشویی کاری تخصصی است، ماشین آلات مورد استفاده در تاسیسات ما بهره مندی از استانداردهای بین المللی از ماشین های قالیشویی تمام اتوماتیک و جدیدترین دستگاه های قالیشویی دنیا است. شرکت ما که خدمات قالیشویی را در تمام فصول تابستان و زمستان ارائه می دهد، قادر است فرش های شما را در فصل زمستان در اتاق های خشکشویی سرپوشیده فرش خشک کند بدون اینکه فرش ها تحت تأثیر گرد و غبار، کثیفی و شرایط بد آب و هوایی قرار گیرند.

به خصوص در ماه های زمستان فرش ها تا زمانی که کاملا خشک شوند در خشک کن ها نگهداری می شوند و به صورت کاملا خشک به دست مشتریان می رسند. مانند برخی شرکت ها نیمه خشک و نیمه مرطوب تحویل مشتری داده نمی شود. به نظر می رسد تهران در زمینه قالیشویی در مقایسه با استان های دیگر بسیار توسعه یافته است. 

ما جایزه بهترین شرکت قالیشویی تهران را به لطف مردم خود کسب کرده ایم. به لطف تجربیات و دانش به دست آمده در طول سال ها، ما در راستای خواسته های مشتریان خود کار می کنیم. در صورت نیاز به دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در شمال تهران خدمات رسانی دارد.

شستشوی فرش در قالیشویی ستارخان
شستشوی فرش در قالیشویی ستارخان

روش شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی ستارخان

فرش های قیمتی و دستبافت فرش های بسیار حساسی هستند. نظافت فرش دستبافت کار ظریفی است که نیاز به تجربه زیادی دارد. فرش های دستبافتی که به شرکت ما می آیند با توجه به ویژگی هایشان از هم جدا می شوند، پس از فرآیند گردگیری، فرش شسته می شود. زمان پردازش با توجه به حساسیت فرش دستباف متفاوت است. 

فرش دستبافت را نمی توان با ماشین اتوماتیک شستشو داد. در قالیشویی ستارخان شستشوی دستی روی فرش های بافته شده انجام می شود. فرش های دستبافت هرگز نباید مانند فرش های معمولی تمیز شوند. زیرا ساختارهای فرش دستبافت بسیار حساس و خاص تر از فرش ماشینی است. برخلاف تصور عموم، هنگام تمیز کردن فرش دستباف از آب استفاده نمی شود. زیرا رنگ های مورد استفاده در حین بافت این فرش های حساس در تماس با آب به راحتی حل می شوند.

جدا از این، فرش های دستبافت را هرگز نباید به منظور تهویه یا زدودن گرد و غبار تکان داد. زیرا فرش هایی با این بافت ظریف می توانند خیلی راحت کشیده شوند. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شرق تهران خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را تضمینی با هزینه مناسب انجام می دهد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

بزرگترین مشکل در شستشوی فرش های دستباف و پشمی

بزرگترین مشکلی که در شستشوی فرش های دستباف و پشمی با آن مواجه می شود، ترکیب رنگ فرش ها با یکدیگر است. اگر در قالیشویی حرفه ای نیستید، توصیه می کنیم به شرکت هایی که حرفه ای همانند قالیشویی ستارخان مراجعه کنید، در غیر این صورت ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید. مواردی که در شستشوی این نوع فرش باید در نظر گرفته شود عبارتند از: شست و شوی فرش های پشمی و قالی بافته یکی یکی انجام شود. فرآیند شستشو باید خیلی سریع انجام شود.

در این شرکت پس از زدودن کثیفی و گرد و غبار درشت فرش، سپس فرش خیس میکنند، سپس با فرچه فرش را بخوبی تمیز میکنند، پس از فرآیند فرچه زدن، فرش را باید به سرعت آبکشی کرد.  اگر فرش شما پرزهای بلندی دارد، می‌توانید آن را قبل از اسکاج یک طرفه به عقب و جلو بمالید تا شامپوهای مخصوص قالیشویی بتواند به کف پرز و بین پرزهای فرش نفوذ کند.

شامپو مناسب شستشوی فرش دستباف

شما باید تحقیق کنید که آیا شامپویی که در هنگام شستشوی فرش استفاده می شود برای چنین فرش هایی مناسب است یا خیر. اگر مناسب نباشد، ممکن است نتوانید به کارایی مطلوب برسید، اما ممکن است نتایج بدی روی فرش شما ایجاد شود. برای اینکه از فرش دستباف خود به مدت طولانی نگهداری و محافظت کنید و ظاهر طبیعی فرش دستبافت خود را مانند روز اول روشن نگه دارید، ضروری است که به طور مرتب از فرش دستباف خود مراقبت کنید.

اولین قدم برای محافظت از فرش های دستبافت این است که حداقل چند بار در هفته پرزها را به سمت سمتی که پرزها در آن قرار دارند جارو کنید. این کار را می توانید با جاروبرقی نیز انجام دهید. جدای از این، از آنجایی که فرش های دستبافت ساختار بسیار ظریفی دارند، بهترین راه برای تمیز کردن فرش، شرکت های قالیشویی حرفه ای همچون  قالیشویی ستارخان است. با این حال، هر شرکت قالیشویی نمی تواند بدون فرسوده شدن فرش دستباف، فرآیند تمیز کردن را انجام دهد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در صادقیه با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در صادقیه می باشد.

چگونه لکه های سخت روی فرش، موکت پاک کنیم؟

قالیچه ها یا فرش ها یا حتی فرش ها اگر ظاهری تمیز و درخشان داشته باشند می توانند ظاهری بسیار دلپذیر و حتی غنی به محیط هایی که در آن قرار دارید، ببخشند. بنابراین، تمیز نگه داشتن این کفپوش ها و  براق نگه داشتن آنها مفید است.

  • لکه های روغن یا مواد غذاییدر صورت تمایل می توانید با کمک شامپو فرش یا صابون عربی لکه های روغن را از روی فرش پاک کنید. برای این کار کافی است پارچه تمیز را کاملا خیس کنید و مقداری صابون عربی روی پارچه بمالید. 
  • لکه سفیدآهک و پلاستیک: برای اینکه این گونه لکه ها را به خوبی پاک کنید، ابتدا باید با کمک یک پارچه تمیز و خشک لکه اضافی را از بین ببرید و سپس با یک دستمال تمیز و مرطوب آنرا پاک کنید. اگر هنوز لکه پاک نشده است، می توانید محل لکه را با صابون عربی پاک کنید. اگر پاک نشد میتوانید از خدمات قالیشویی ستارخان بهره مند شوید.
  • لکه رنگ روغن: در صورت تمایل می توانید برای پاک کردن لکه رنگ روغنی روی فرش یا موکت آن را با تینر یا حتی با نفتالین پاک کنید.
  • لکه آسفالت و قیر: برای تمیز کردن چنین لکه های سنگینی باید آنها را با استفاده از بنزین یا بنزن یا تترا کلرید کربن پاک کنید.
  • لکه جوهر: قبل از اینکه لکه جوهر خشک شود، یک کاسه یا سینی را زیر محل لکه دار قرار دهید و با کمک کوزه روی لکه آب سرد بریزید تا رنگ جوهر جاری شود. سپس محل لک را با کمک آب  یا صابون عربی بدون فشار دادن پاک کنید. سپس فرش را آبکشی کنید.
  • لکه های میوه، آب میوه، چای، قهوه، مشروبات الکلی: این لکه ها را بلافاصله بوسیله آب پاک کنید. اگر لکه از بین نرفت، حتما دوباره آن را با آب صابون  پاک کنید.

چه فرش، چه موکت یا حتی فرش دستبافت، هرگز از مواد شیمیایی سفید کننده یا مواد طبیعی برای تمیز کردن لکه های موجود بر روی آن استفاده نکنید.چنین حرکتی ممکن است باعث تغییر رنگ غیر قابل برگشت کفپوش و بدتر شدن ظاهر آن شود. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی سعادت آباد برای شستشوی فرش می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید.

بهترین قالیشویی ستارخان
بهترین قالیشویی در ستارخان

بهترین قالیشویی در ستارخان

 پاسخ به سوال پرسیده شده به عنوان قالیشویی ستارخان کاربردی با فاصله زیاد پاسخ داده خواهد شد. ما فرش های را که به ما تحویل داده اید با مواد شوینده مخصوص و با مواد طبیعی مناسب بدون آسیب دیدن تمیز می کنیم. برنامه های شستشو و خشک کردن مناسب برای انواع مواد در دستگاه های ما وجود دارد. برای داشتن زندگی سالم، فرش های منزل شما باید به صورت دوره ای شسته شده و در دستگاه های حرفه ای خشک شوند.

مرحله خشک کردن جایگاه مهمی در سرویس شستشوی فرش دارد. اگر خشک شدن کامل حاصل نشود، تمام تلاش ها برای رعایت بهداشت به هدر می رود. در مرحله خشک کردن، که به اندازه مرحله شستشو مهم است، دستگاه های ما مطابق با جنس فرش تنظیم می شوند و اطمینان حاصل می شود که تار پود و الیاف فرش که باید با احتیاط شسته شوند. آسیب نمی بینند. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده خدمات قالیشویی در ولنجک با کیفیت بالا می باشد.

روش شستشوی فرش در قالیشویی ستارخان به چه صورت می باشد؟

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی ستارخان خدمات قالیشویی را در تمام فصول تابستان و زمستان ارائه می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

ارزان ترین قالیشویی در ستارخان کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی اصیل ایرانی ارزان ترین و بهترین قالیشویی در ستارخان می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ستارخان با ما تماس بگیرید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.