قالیشویی در ولنجک

خدمات قالیشویی در ولنجک

با فرا رسیدن بهار، اکثر مردم شروع به نظافت خانه های خود میکنند. در ابتدا پرده ها، ملحفه ها و لحاف ها شسته و تهویه می شوند، سپس نوبت به فرش می رسد. فرش ها را نمی توان مانند سایر اقلام با دست شست بایستی آنها را به یک شرکت قالیشویی معتبر بسپارید.

به سود شما خواهد بود که فرش های خود را به یک شرکت قالیشویی همچون قالیشویی در ولنجک بسپارید. زیرا شرکت های زیادی هستند که با تبلیغات گمراه کننده مردم را فریب می دهند. این شرکت ها با استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی غیر استاندارد و دستگاهای قدیمی باعث آسیب رساندن به تار پود  و بافت فرش میشوند.

شستشوی فرش های دستبافت در قالیشویی ولنجک

پس از اینکه نوع نخ فرش بافته شده و نوع فرش مشخص شد، آن را در یک کف پهن می‌کنند. فرآیند شستشو با حرکات دایره ای با دستگاه دستی آغاز می شود. در این قالیشویی برای شستن فرش دستبافت از ماشین های اتوماتیک استفاده نمیکنند چون این ماشین ها می توانند به فرش آسیب بزنند. برای شستشوی فرش دستبافت شامپوی طبیعی باید به سایر مواد شوینده ترجیح داده شود. زیرا شامپوهای شیمیایی می توانند به فرش آسیب بزنند.

این قالیشویی برای شستن فرش های دستبافت و همچنین در تمامی فرش ها از آب تصفیه شده استفاده می کند. آبی که سختی آن حذف شده است در از بین بردن کثیفی تاثیر بیشتری دارد. شستشو پس از تمیز کردن فرش از گرد غبار انجام می شود. لازم به ذکر است که در فرایند شستشو فرش دستبافت شامپو فرش به طور کامل از فرش تمیز میشود. پس از اتمام مراحل شستشو، آن را فشرده کرده و در اتاق خشک کن می گذارند تا خشک شود و سپس بسته بندی و با سرویس به منزل مشتری ارسال می شود.

اگر رنگ فرش دستبافت در حین شستشو مخلوط یا کمرنگ شود، چاره ای جز قبول کردن تحمیل خسارت وارده به مشتری نیست. شرکتی که فرش های دستبافت شما را تمیز می کند باید این ضمانت را به شما بدهد. ما به عنوان قالیشویی در ولنجک این ضمانت را می دهیم. علاوه بر این، پاک کردن این فرش ها در خانه بسیار مشکل است و امکان آسیب رساندن به تار پود فرش وجود دارد. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده خدمات قالیشویی در شمال تهران می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی با کیفیت بالا در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در ولنجک
خدمات قالیشویی در ولنجک

آیا می توان در زمستان اقدام به شستشوی فرش کرد؟

بسیاری از ما این سوال را میپرسند که فرش هایی که باید به موقع شسته شوند چرا را به فصل بعد می گذاریم. آیا میتوان فرش را در زمستان بشوییم؟ با این حال، فرش هایی که به موقع شسته نمی شوند به نوعی لانه باکتری تبدیل می شوند. بنابراین باید فرش هایمان را چه در زمستان و چه پاییز به موقع شستشو دهیم. فرش های شسته شده به موقع تمیز خواهند بود و سلامت ما را تهدید نمی کنند.

شرکت ما در 4 فصل اقدام به شستشوی فرش ها میکند. حتی در زمستان فرش ها را سه روزه تحویل شما می دهد. 1 روز برای تحویل گرفتن فرش از مشتری، گذراندن مراحل شستشوی فرش در قالیشویی در ولنجک و 2 روز برای خشک شدن (گاهی بسته به شدت کار بستیگی دارد). زیرا پس از شستن فرش ها، آنها را در داخل خانه در اتاق های خشک کن عایق خود خشک می کنیم. در این اتاق های قالیشویی که با گاز طبیعی گرم می کنیم، فرش های شما در مدت زمان بسیار کوتاهی خشک می شوند. جهت دریافت خدمات قالیشویی در غرب تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در غرب تهران برای شستشوی انواع فرش می باشد.

ویژگی های قالیشویی در ولنجک

شرکت قالیشویی در ولنجک با تنوع در روش های شستشو از جمله شستشوی معمولی و شستشو با دستگاهای مدرن از سایر شرکت های قالیشویی متمایز می شود. در این شرکت هر فرش با توجه به نوع جنس و کیفیت آن با بصورت خشک با بخار  با آنرا با آب شستشو میدهند. در قالیشویی ما تمامی روش های شستشو به روش های صحیح و متناسب با مواد و نوع فرش به گونه ای که در فرآیند شستشو آسیبی به آن وارد نشود انجام میگیرد.  در این امر برای شستشوی فرش با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نیروی کار آموزش دیده صورت میگیرد.

این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه محسوب می شود که از اعتماد کامل مشتریان گرامی و از حسن شهرت در انجام کامل کار و خوش قولی در انجام کارها در تاریخ های دقیق و با بالاترین سطح نظافت و حفظ فرش برخوردار بوده است. شما میتوانید برای بهره مندی از خدمات این قالیشویی با شماره های مندرج در سایت بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

خدمات قالیشویی ولنجک برای انواع و اقسام فرش ها توسط قالیشویی در ولنجک در دسترس است. جایی که فرش مخفیگاه خوبی برای بسیاری از میکروب ها و بیماری ها است و در صورت کوتاهی در تمیز کردن آنها راهی برای انتشار بیماری ها و عفونت ها است، از این رو نیاز است که توجه زیادی به تمیز کردن آن بکنید. شرکت ما برای اطمینان از بهداشت اعضای خانواده و حفظ سلامتی آنها در برابر بیماری های مختلف، فرش ها را بخوبی تمیز و مکرر ضدعفونی میکند. 

این همان چیزی است که یک شرکت قالیشویی معتبر و با تجربه با روش های مناسب برای شستشوی با کیفیت فرش برای مشتریان خود انجام میدهد. همچنین این شرکت فرش، اثاثه یا لوازم خانگی را با بهترین مواد شوینده و ضدعفونی کننده معتبر بین المللی استریل می کند و از بروز بیماری هایی واگیردار که توسط میکروب ها یا ویروس های مختلف انجام میگیرد، جلوگیری می کند. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده خدمات قالیشویی در تهرانپارس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی ولنجک

 تمام محصولاتی که در فرآیند لکه برداری فرش استفاده می کنیم به سلامت انسان آسیب نمی رساند، رنگ و بافت طبیعی فرش را خراب نمی کند. شامپوهای فرش طبیعی که حاوی مواد شیمیایی نیستند برای پاک کردن و شستشوی فرش ها مورد استفاده قرار میگیرد. 

مواد فعالی مانند کلر و مواد شوینده که حاوی مواد شیمیایی هستند به شدت به سلامت ما بزرگسالان و نوزادانمان که هنوز راه رفتن را شروع نکرده اند آسیب می رساند. در قالیشویی در ولنک فرآیند لکه برداری با تکنیک شستشوی لازم و با در نظر گرفتن ساختار نخ، تکنیک بافت و نوع رنگ مورد استفاده برای هر فرش انجام می شود.  لکه زدایی، به ویژه در فرش های دستباف، فرآیندی است که نیاز به توجه دارد.

چگونه لکه چای را از روی فرش پاک کنیم؟

چگونه لکه چای را از روی فرش پاک کنیم؟ اگر جوش شیرین را به عنوان موادی برای از بین بردن لکه چای  انتخاب کرده اید، بهتر است دو کاسه را آماده کنید یکی پر آب سرد و دیگری یک فنجان جوش شیرین . یک پارچه تمیز و سفید بردارید، آن را در آب و سپس ظرف جوش شیرین فرو کنید تا کاملاً با پودر آغشته شود. جوش شیرین را روی لکه بمالید و محکم روی کل لکه فشار دهید. مواظب باشید که فرش را زیاد مالش ندهید، زیرا می تواند کمی به الیاف آسیب برساند، مخصوصاً با فرش های الیاف طبیعی که روش های تمیزکاری خاص خود را دارند. 

پس از پوشاندن کامل محل، از قسمت دیگری از پارچه در آب استفاده کنید تا آب سرد کاملاً روی لکه بمالید. این باید جوش شیرین باقیمانده را جذب کند و ناحیه زیر آن به میزان قابل توجهی کمتر لکه دار شود. بسته به شدت لکه، این کار را تکرار کنید تا لکه از بین برود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرمانیه با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید این قالیشویی ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش با کیفیت بالا در این منطقه می باشد.

هزینه قالیشویی در ولنجک
هزینه قالیشویی در ولنجک

چگونه با سرکه سفید لکه چای را از روی فرش پاک کنیم؟

اگر از سرکه سفید برای پاک کردن لکه های چای استفاده می کنید، فرآیند نسبتاً ساده است، اما برای تهیه محلول پاک کننده به یک بطری اسپری نیاز دارید. 2 قاشق سرکه  را با حدود با یک لیوان آب گرم ترکیب کنید، سپس بطری را تکان دهید تا لکه‌بر جدید شما مخلوط شود. سپس محل مورد نظر را اسپری کنید و از یک پارچه تمیز برای تمیز کردن لکه استفاده کنید. این محلول کمی ضعیف‌تر از لکه‌بر معمولی است، بنابراین ممکن است لازم باشد کمی بیشتر از آنچه انتظار دارید برای پاک کردن لکه وقت بگذارید. 

هیچ کس دوست ندارد فرشش بوی سرکه بدهد، بنابراین توصیه می کنیم بعد از آن آن را با آب سرد بشویید تا محلول باقیمانده از بین برود. سپس آن ناحیه را با یک حوله تمیز خشک کنید. در هنگام پاک کردن فرش ها لکه هایی وجود دارد که حتی ماشین های قالیشویی تمام اتوماتیک نیز نمی توانند آن ها را پاک کنند. به عنوان مثال: برای از بین بردن لکه هایی مانند خون، جوهر، زنگ زدگی، چای، قهوه، شراب و غیره قالیشویی در ولنک از لکه برهای گیاهی استفاده می کنیم که به تار پود فرش آسیبی نمی رساند.

این برنامه به شدت توسط تیم حرفه ای قالیشویی در هنگام شستشوی فرش انجام می شود. سطح فرش از سه بعد تشکیل شده است. اگرچه به نظر شما سطح فرش در اولین تمیز کردن بخوبی تمیز شده است، اما لکه های مورد نظر پس از خشک شدن دوباره نمایان می شوند. زیرا هنگامی که فرش شروع به خشک شدن می کند، لکه ای که در پایین پرز نشسته است، دوباره روی سطح ظاهر می شود، زیرا از قسمت پایین به سمت پرز خشک نمایان می شود. قالیشویی در صادقیه زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا در منطقه صادقیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در صادقیه با ما تماس بگیرید.

قیمت قالیشویی در ولنجک

قیمت قالیشویی در ولنجک بستگی به اندازه و نوع قالی دارد. همچنین، قیمت قالیشویی در ولنجک برای هر کسب و کار و مغازه ممکن است متفاوت باشد. با این حال، برای اطلاع از قیمت قالیشویی در ولنجک می‌توانید با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در این منطقه تماس بگیرید و قیمت‌های مختلف را بررسی کنید.

بهترین قالیشویی در ولنجک برای شستشوی فرش با قیمت مناسب کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در ولنجک یک شرکت قالیشویی معتبر و با تجربه با روش های مناسب برای شستشوی فرش با قیمت مناسب می باشد.

مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی ولنجک چگونه می باشد؟

این مواد به سلامت انسان آسیب نمی رساند، رنگ و بافت طبیعی فرش را خراب نمی کند همچنین حاوی مواد شیمیایی نیستند برای پاک کردن و شستشوی فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.