قالیشویی نیاوران

خدمات قالیشویی در نیاوران

چگونه از فرش ها مراقبت کنیم؟ این سوالی است که در ذهن هما خطور کرده است و برای نگهداری از فرش های خود روش های گوناگونی امتحان کرده ایم. برخی خودشان در منزل اقدام به شستشو و پاک کردن فرش های خود میکنند و بعضی هم از خدمات شرکت های قالیشویی بهره میبرند. در این مطلب از سایت ایرانی اصیل با ما همراه باشید در ادامه مقاله به نحوه شستشوی فرش ها میپردازیم.

نحوه نگهداری از فرش ها در قالیشویی نیاوران

نظافت منظم و روزانه برای فرش ضروری است. بسته به تراکم تردد روی فرش، هر روز یا حداقل دو بار در هفته تمام سطح فرش خود را با یک جاروبرقی قوی ترجیحاً با برس جارو کنید. حداقل سالی یکبار فرش های خود را توسط یک شرکت قالیشویی حرفه ای همچون قالیشویی نیاوران تمیز کنید.

وسایل تیز و باریک را روی فرش قرار ندهید. صرف نظر از اقلام روی فرش، محل فرش یا وسایل را در فواصل زمانی معین تغییر دهید. در غیر این صورت پرز فرش تغییر شکل می دهد. قالیشویی در ولنجک زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده خدمات قالیشویی با مناسب ترین هزینه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید.

نکات مهم نگهداری از فرش

سطح فرش ها را با اجسام نوک تیز و تیز خراش ندهید. زیرا انتهایی که مجبور می شوند بین پرزهای صاف قرار بگیرند، به دلیل متراکم بودن پرز فرش، به خودی خود نمی توانند صاف شوند. این امر در طولانی مدت باعث تغییر شکل پرزهای فرش می شود. صرف نظر از نوع نخ پرز، سطح فرش را با موادی که دمایی آنها بالاتر از 70 درجه سانتیگراد میباشد، تماس ندهید.

فرش باید به دور از موادی مانند مواد شوینده، پاک کننده سطوح سخت، سفید کننده و مواد حاوی نمک نگهداری شود. از این مواد مشابه هرگز نباید برای تمیز کردن فرش استفاده شوند. زیرا چنین موادی می تواند به بافت فرش آسیب برساند و باعث پوسیدگی فرش شود.  برای نظافت عمومی حتما با یک شرکت حرفه ای همانند قالیشویی نیاوران مشورت کنید. مایع ریخته شده روی فرش باید بلافاصله با یک پارچه جاذب، حوله کاغذی یا جاروبرقی از فرش مکیده شود و مطابق دستورالعمل لکه برداری با توجه به نوع ماده ریخته شده عمل شود.

وجود اختلاف بین مکان هایی که در آن تراکم در سطح فرش وجود دارد، اجتناب ناپذیر است. این وضعیت به ویژه در فرش هایی با کف مسطح و باز بیشتر مشهود خواهد بود. برای جلوگیری از این وضعیت، باید در فواصل زمانی معین، محل فرش خود را تغییر دهید. فرش هرگز نباید در حین حمل یا نگهداری تا شود. همیشه باید در رول حمل یا نگهداری شود. محل نگهداری نباید مرطوب باشد.

مقدار مشخصی از ریزش مو در فرش های تولید شده با الیاف بریده اجتناب ناپذیر است. در فرش هایی که مرتباً با جاروبرقی قدرتمند جارو می شوند، این وضعیت در مدت زمان بسیار کوتاهی تقریباً به عدم وجود کاهش می یابد. سایه ای که در فرش دیده می شود مشکلی مربوط به تولید نیست. این مشکل به ویژه در فرش های مسطح کف باز، به دلیل اختلاف ترافیک، اختلاف رطوبت و تفاوت در صافی کف ایجاد می شود. رد پا روی فرش های برش خورده دیده می شود. 

این وضعیت بسته به محل فرش، سادگی الگوی استفاده شده و درخشندگی نخ های پرز ممکن است افزایش یا کاهش یابد. توصیه می‌شود کاربرانی که از چنین ردپایی آزار میابند، الگوهای پیچیده‌تر تیره رنگ را ترجیح دهند. اگر پرز فرش برای مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید باشد، ممکن است در رنگ آن تغییری ایجاد شود. با تغییر مکرر محل فرش در مکان هایی که نور مستقیم خورشید دارند یا با استفاده از پرده روی پنجره ها در ساعات تابش مستقیم آفتاب می توان از این وضعیت جلوگیری کرد.

فرش‌هایی که کف باز دارند کثیفی را راحت‌تر نشان می‌دهند و تمیز کردنشان سخت‌تر است. هنگام انتخاب فرش، تعیین رنگ کف با توجه به شرایط مکان مورد استفاده برای سهولت استفاده بعدی مفید خواهد بود. اگر فرش شما حاشیه دارد، هرگز نوار چسب به آن نچسبانید تا حاشیه ها را از آلودگی محافظت کنید. چسب شیمیایی موجود در نوار ممکن است لکه های جبران ناپذیری روی حاشیه ها باقی بگذارد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شمال تهران تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در شمال تهران خدمات رسانی دارد.

شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران
شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران

ما فرش های شما را با خدمات رایگان خود از آدرس شما تحویل می گیریم و به آدرس شما تحویل می دهیم. کارخانه قالیشویی نیاوران  فرش را با قبض و رسید چاپ شده مخصوص شرکت به درب منزل شما تحویل میدهد. فرش هایی که به کارخانه ما می آیند با توجه به ویژگی هایشان دسته بندی می شوند و قبل از شستشو با دستگاه وکیوم پرقدرت جارو می شوند و برس ها و شامپوهای مناسب فرش شما انتخاب و وارد قسمت شستشو می شوند.

در کارخانه ما قسمت مخصوص شستشو وجود دارد روزانه تمیز می شود ما از جدیدترین دستگاهای اتوماتیک برای شستشوی بهتر فرش شما استفاده می کنیم با این ماشین ها این امکان را فراهم می کند که کنترل بیشتری روی لکه ها داشته باشیم تا مدت زمان شستشو بیشتر شود. قبل از شروع فرآیند شستشو، فرش را با جاروبرقی تمیز میکنند و مطمئن میشوند که کاملاً عاری از گرد و غبار و کثیفی باشد. 

پاک کردن لکه های مختلف بر روی فرش قبل از شستن آن با محلول فرش شوی باعث از بین رفتن لکه ها می شود. در شرکت قالیشویی نیاوران شستشوی فرش ها با استفاده از دستگاه قالیشویی انجام می شود، دستگاهی که باعث از بین بردن  لکه ها و بوهایی میشود که در عمق فرش قرار گرفته اند. در هنگام شستشو  فرش با آب داغ و پاک کنندهای شیمیایی استاندارد و قوی استفاده می شود، که باعث شستشوی خوب و عمیق الیاف فرش میشود. 

در این زمینه کارگران با دقت لازم دستورالعمل های دستگاه قالیشویی را از نظر اضافه کردن مقدار مناسب آب گرم و اضاقه کردن مواد شوینده پیگیری میکنند، سپس دستگاه را روشن کرده و به آرامی از روی فرش عبور میدهند و کارگران با دقت لازم هر سانت آن را بخوبی میشویند. بعد شستشو فرش ها را می گذاریم تا خشک شوند. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شرق تهران آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در شرق تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شرق تهران با ما در ارتباط باشید.

نحوه مراقبت از از فرش ها در قالیشویی نیاوران

  • از فرش های خود در برابر رطوبت محافظت کنید.
  • در صورت له شدن فرش زیر اجسام سنگین، آن قسمت باید با برس مسواک زده شود.
  • لکه های جامد ریخته شده روی فرش را با کمک کاردک و لکه های مایع را با دستمال کاغذی بدون اتلاف وقت پاک کنید.  در غیر این صورت لکه بر روی تمام فرش پخش می شود. هرگز لکه را با فشار دادن آن در حین تمیز کردن مالش ندهید. اگرچه به نظر می رسد سطح مد نظر در اولین تمیز کردن،  تمیز شده است، اما احتمال دارد با خشک شدن فرش، لکه دوباره نمایان شود. به همین دلیل، احتمالا لازم باشد فرآیند حذف لکه چندین بار تکرار شود. در فرآیند از بین بردن لکه فقط باید از کف شامپو فرش استفاده شود.
  • هرگز از مواد شیمیایی مانند سفید کننده یا نمک برای از بین بردن لکه استفاده نکنید.
  • دمای آب در طول فرآیند تمیز کردن نباید از 30 درجه سانتیگراد تجاوز کند.
  • فرش را برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید.
  • فرش هرگز نباید تا و یا شکسته شود.
  • مانند تمام وسائل دیگر، اشعه های خورشید که مستقیماً روی فرش می افتند می توانند در طول زمان اثرات منفی بر روی رنگ و تار پود آن ایجاد کند و باعث از بین رفتن آن شود. با استفاده از آفتابگیر و پرده برای جلوگیری از این مشکلات که ممکن است در طول زمان رخ دهد مفید است.
  • فرش ها در طول زمان احتمال زیاد بر اثر ریختن چای یا قهوه بر روی آن باعث لکه دار شدن آن شود. برای از بین بردن لکه هایی که بر روی فرش ها وجود دارد میتوانید از خدمات قالیشویی نیاوران استفاده کنید.

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در غرب تهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید. قالیشویی اصیل ایرانی، عضو رسمی و معتبر اتحادیه، بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در حوزه شستشو و رفوکاری انواع فرش های دستباف و فرش های صادراتی اعلا و ابریشمی، شستشوی فرش ماشینی، موکت و مبلمان خدمات تضمینی به مردم سراسر تهران ارائه می کند.

قیمت قالیشویی در نیاوران
قیمت قالیشویی در نیاوران

قیمت قالیشویی در نیاوران

ماشین خشک کن فرش برای هر کارخانه ضروری است.  دستگاه خشک کن فرش برای اینکه فرش های شما بهداشتی تر و تمیزتر شوند لازم است. به لطف این ماشین  که مخصوص شرکت ما است، فرش های شما 90 تا 95 درصد خشک می شوند. به لطف این دستگاه تحویل بین 8 تا 24 ساعت در تابستان و 24 ساعت در زمستان در 48 ساعت در بدترین شرایط آب و هوایی طول میکشد. کارخانه  قالیشویی نیاوران اولین شرکتی است که در تهران فرش را در عرض 24 ساعت تحویل می دهد. 

ما فرش های شما را با توجه به شرایط آب و هوایی فصل خشک می کنیم، در تابستان در محل خشک کن دور از جاده و گرد و غبار و در فصل زمستان در محل های بسته در کارخانه، 100% خشک تحویل می دهیم. فرش های خشک شده شما توسط پرسنل خانم ما در میز بسته بندی بررسی می شود و در کیسه های مخصوص فرش با آرم شرکت قرار می گیرد و آماده سرویس و تحویل به مشتری می شود. 

زمانی که فرش های شما آماده شد، از طریق پیامک و یا با تماس با شما زمان تحویل فرش ها به شما اطلاع داده می شود. قالیشویی در فرمانیه زیر نظر کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده خدمات قالیشویی با مناسب ترین قیمت می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در فرمانیه با ما در تماس باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تحویل و شستشوی فرش های منزل خود میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

قالیشویی نیاوران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی انواع فرش و قالی ماشینی با بهترین دستگاه ها و تضمین کیفیت و انجام خدمات مبل شویی توسط دستگاه مخصوص و با حضور کادر مجرب در منزل و … برای خواند سایر خدمات این مقاله را مطالعه کنید.

روش شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران به چه صورت می باشد؟

کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در نیاوران فرش هایی که به کارخانه می آید را با توجه به ویژگی هایشان دسته بندی می کنند و قبل از شستشو با دستگاه وکیوم پرقدرت جارو می زنند و برس ها و شامپوهای مناسب فرش شما انتخاب و وارد قسمت شستشو می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.