قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران قالیشویی اصیل ایرانی، عضو رسمی و معتبر اتحادیه، بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در حوزه شستشو و رفوکاری انواع فرش های دستباف و فرش های صادراتی اعلا و ابریشمی، شستشوی فرش ماشینی، موکت و مبلمان خدمات تضمینی به مردم سراسر تهران ارائه می کند.

شستشوی فرش در قالیشویی خوب در شمال تهران

تمیز کردن کردن فرش به عنوان یک “معیار مهم” برای برخی از خانم های خانه دار دست کم گرفته شده است. تمیز نکردن مرتب و بسیار کم باعث ایجاد کثیفی بر روی فرش ها می شود. اما شستن و تمیزی بیش از حد بالا می تواند الیاف را فرسایش دهد. یک حد وسط مورد نیاز است، اما باز هم، این تنها عاملی نیست که باید در نظر بگیرید. فرش های دستبافت یک مکانی مناسب برای نگهداری خاک و گرد غبار هستند. 

یک قالیچه ایرانی خانگی به طور متوسط ​​حداقل هر دو هفته یک بار نیاز به تمیز کردن (جاروکشی) دارد. این می تواند تغییر کند! در مورد فرش بدون پا در یک اتاق تاریک و بسته، نیازی به تمیز کردن آن برای ماه ها نخواهید داشت. در طرف دیگر این طیف، اگر کودکان نوپا و حیوانات خانگی دارید، ممکن است بخواهید تمیز کردن خود را افزایش دهید.  همانطور که میدانید، فرش های ایرانی همه در مورد نقش و نگارهای پیچیده و ظریف هستند. آنها زیبا و نجیب هستند. آنها دارای دکورهای عالی برای قرار گرفتن در هر فضایی هستند.

وقتی صحبت از شستشوی حرفه ای فرش می شود، معیارها به طور کلی مشابه هستند، اما دفعات تمیز کردن متفاوت است. به صاحبان فرش توصیه می شود حداقل سالی یک بار (در حالت ایده آل دو بار) نوع فرش خود را توسط قالیشویی های حرفه ای  همانند قالیشویی در شمال تهران شستشو دهند. خدمات قالیشویی حرفه ای تنها در صورتی مفید است که آمادگی تحمل هزینه اضافی را داشته باشید. 

در این زمینه، هزینه نظافت فرش ایرانی چقدر است؟ اگرچه مقیاس ثابتی وجود ندارد، اما شرکت ها تمایل دارند برای هر متر مربع در دزاشیب تهران دریافت کنند. این ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما و خدمات شرکت متفاوت باشد. با این حال، تکنیک های تمیز کردن و تخصص آنها واقعا فرش شما را زنده می کند. خدمات قالیشویی در شمال تهران همیشه بهترین گزینه برای شماست. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی قالیشویی خوب در غرب تهران خدمات شستشوی انواع فرش و رفوگری و مبل شویی را با تضمین کیفیت ارائه می دهد در صورت نیاز به خدمات در غرب تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران
بهترین قالیشویی در شمال تهران

نحوه شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی شمال تهران

شستشوی فرش ابریشم ایرانی فرآیندی است که نیاز به دقت زیادی دارد و مواد شوینده و ماشین آلات مورد استفاده باید بسیار حساس باشند. فرش ایرانی نوعی فرش است که عموماً دستبافت است و فرهنگ بسیار مهمی دارد. استفاده و نظافت فرش ایرانی که از قدیم الایام در بسیاری از شهرهای ایران مورد استفاده قرار می گرفته است بسیار مهم است. فرش ایرانی نوعی فرش است که ارزش فرهنگی دارد و نشان دهنده سنت این کشور است.

امروزه فرش ایرانی از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و با قیمت های بسیار گرانی به فروش می رسد. قالی های اصیل ایرانی بیانگر احساسات صنعتگران هستند و هر کدام ظاهر و حسی منحصر به فرد دارند. فرش ایرانی که معانی مختلفی دارد نیز به عنوان یک اثر هنری پذیرفته شده است که هنرمندان در آن احساسات خود را با رنگ و نخ منعکس می کنند. نظافت فرش ایرانی باید به طور منظم و نظافت حرفه ای در فواصل 5-6 ماهه انجام شود. شستشوی فرش ایرانی حداکثر 3 بار در سال کافی است. 

ما به عنوان  قالیشویی در شمال تهران از محصولات شوینده طبیعی برای شستشوی فرش ایرانی استفاده می کنیم. همچنین با شامپوهای نرم کننده فرش ایرانی ماندگاری بیشتری را تضمین می کنیم. ما در قالیشویی خود برنامه ریزی نظافت را مطابق با استانداردهایی که برای فرش ایرانی تعیین کرده ایم رعایت می کنیم و با تیم های متخصص خود نظافت را بدون آسیب از قبیل از بین رفتن رنگ، ساییدگی، پارگی و شکستگی انجام می دهیم. برای شستن فرش های ابریشم ایرانی می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

نحوه خشک کردن فرش ایرانی در قالیشویی خوب در شمال تهران

برای آویزان شدن طولانی مدت از میخ یا بست های آهنی در بالای حصیر استفاده نکنید. از نگهدارنده پوستر یا گیره و پشتی مناسب استفاده کنید تا وزن فرش در دو طرف به طور مساوی تقسیم شود. بهترین راه این است که یک پارچه محکم به پشت فرش بدوزید، سپس یک میله فلزی را از پارچه عبور دهید و در نهایت میله را به دیوار آویزان کنید. 

این روش باعث می شود فرش روی دیوار زیبا به نظر برسد و همچنین وزن فرش به طور یکنواخت تقسیم شود. فرش را به طور مکرر بچرخانید تا دو طرف فرش به یک اندازه در معرض نور خورشید و سایش قرار گیرد. در روزهای آفتابی از پرده یا کرکره استفاده کنید تا تاثیر نور مستقیم خورشید بر فرش را کاهش دهید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شرق تهران خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان را با بهترین کیفیت ممکن در شرق تهران انجام می دهد. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی شرق تهران می باشد.

تعمیر فرش ماشینی در بهترین قالیشویی در شمال تهران

اگر فرش آسیب دیده است، مانند سوختن یا پاره شدن، در اسرع وقت با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید تا مشکل را برطرف کند. این به این دلیل است که آسیب ممکن است در طول زمان بدتر شود. هر قسمتی از فرش که فرسوده یا آسیب دیده باشد قابل تعمیر است، حتی سوراخ های بزرگی در فرش ایجاد می شود و پس از تعمیر، فرش به زیبایی و کیفیت اولیه خود باز می گردد.

قالیشویی خوب در شمال تهران
قالیشویی خوب در شمال تهران

نحوه خشک کردن رطوبت موجود در فرش در قالیشویی شمال تهران

آب بهترین دوست و بدترین دشمن فرش است. آب بهترین راه برای تمیز کردن فرش و از بین بردن لکه های جزئی از روی فرش با پرز رنگ ثابت است، اما باقی ماندن رطوبت روی فرش برای همه انواع فرش مخصوصا فرش ماشینی خطرناک است، حتی فرش های باکیفیت و با رنگ ثابت نیز به تدریج در اثر رطوبت رنگ خود را از دست می دهند. لازم به ذکر است استفاده از فرش ماشینی در مکان های مستعد رطوبت مانند حمام جای نگرانی ندارد فقط در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت فرش را خشک کنید می توانید آن را در هوای آزاد پهن کنید تا خشک شود. اگر هوا سرد است، می توانید از سشوار استفاده کنید. 

نکات مهم هنگام شستشوی فرش در قالیشویی در شمال تهران

شستشوی اصولی فرش های ماشینی یکی از موارد مهمی است که برای افزایش طول عمر فرش باید در نظر گرفته شود. قبل از شستن فرش بهتر است این اصول را بدانید که قبل از شستن فرش ابتدا آن را گردگیری کنید تا کثیفی آن پاک شود و اگر این کار را نکنید گرد و غبار وارد فرش شده و داخل فرش باقی می ماند و به گل تبدیل می شود که این لجن در نهایت باعث پوسیدگی فرش می شود. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در تهران شستشوی فرش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد این کارخانه از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش ها استفاده می کند.

قبل از شروع شستشوی فرش، بهتر است یک ساعت صبر کنید تا فرش خیس شود و تا به راحتی شسته شود، اما شستشوی فرش دستباف به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا رنگ های به کار رفته در نخ های فرش دستباف طبیعی است و رنگ ها با همدیگر با هم ترکیب می شوند. از یک حصیر برای مالش دادن فرش های سخت استفاده کنید.

  •  از مواد شوینده شیمیایی یا شستشو با بخار استفاده نکنید زیرا باعث آسیب به مواد فرش و کاهش کیفیت آن می شود. 
  •  فرش را  در ماشین لباسشویی نشویید.
  •  فرش های ماشینی را به زور تا نکنید، به آنها فشار زیادی وارد نکنید و جز در مواقع ضروری که میخواهید آنها را بشویید.

نحوه پاک کردن لکه از روی فرش در قالیشویی خوب در شمال تهران

این روشی که به شما نشان خواهیم داد یک روش کلی برای از بین بردن لکه بر روی فرش ایرانی است و ممکن است به دلیل تفاوت در مواد اولیه و رنگ با انواع فرش ها سازگاری نداشته باشد و روش پاک کردن مایعات ریخته شده را برای شما ذکر می کنیم. اگر مایعاتی همچون چای یا قهوه روی فرش ریخت، سریع آنرا با پارچه یا حوله پاک کنید، زیرا در صورتی که هرچه سریعتر بیشتر مایعات را از روی فرش پاک کنید آثار کمتری از لکه روی فرش میماند. در مرحله اول یک دستمال کاغذی یا حوله را روی مایع قرار دهید تا جذب شود.

دستمال را از روی فرش بلند کنید، سپس روی مایع باقیمانده آب بریزید تا مایع بر روی فرش رقیق شود و سپس با دستمال آنرا مالش دهید. می توانید این کار را تکرار کنید تا لکه کاملا پاک شود و سپس قسمت مرطوب را خشک کنید بهتر است چیزی را زیر فرش بگذارند تا هوا روی آن جاری شود. از جاروبرقی با نخ های اضافی احاطه کننده دو سر فرش به اصطلاح (ریشه فرش) استفاده نکنید زیرا کشیدن آنها با جاروبرقی باعث آسیب و تکه تکه شدن ریشه می شود.

شستشوی فرش ابریشمی به صورت سطحی معمولا کافی است بهترین روش شستشو استفاده از آب سرد و پودر لباسشویی مناسب است و تمامی این کارها باید توسط کادر متخصص شست و شوی فرش  ماشینی همچون قالیشویی در شمال تهران انجام شود و از شستن آن در منزل خودداری کنید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی قالیشویی خوب در فرشته ارائه دهنده خدمات قالیشویی، رفوگری و ترمیم فرش، مبل شویی با مناسب ترین قیمت می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در شمال تهران
هزینه قالیشویی در شمال تهران

قیمت قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی اصیل ایرانی، عضو رسمی و معتبر اتحادیه، بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در حوزه شستشو و رفوکاری انواع فرش های دستباف و فرش های صادراتی اعلا و ابریشمی، شستشوی فرش ماشینی، موکت و مبلمان خدمات تضمینی به مردم سراسر تهران ارائه می کند. برای بهره مند از خدمات این قالیشویی میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران برای دریافت خدمات شستشوی انواع فرش با قیمت مناسب کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شمال تهران برای دریافت خدمات شستشوی انواع فرش با قیمت مناسب می باشد در صورت نیاز به خدمات بهترین قالیشویی در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش در قالیشویی خوب در شمال تهران به چه صورت می باشد؟

شستشوی انواع فرش و قالی دستباف و ماشینی با بهترین دستگاه ها و تضمین کیفیت توسط افراد با تجربه در قالیشویی اصیل ایرانی قالیشویی خوب در شمال تهران انجام می شود.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.