قالیشویی شریعتی

بهترین قالیشویی در شریعتی

در زمان های قدیم ما بچه ها می توانستیم بر از روی بام های فرش پوشیده نزدیکی عید را تشخیص دهیم. در آن زمان همه ی اهل محل بر روی بام ها می رفتند تا فرش هایشان را بشویند و سپس بعد از شستشوی تمیز فرش ها بر روی بام ها پهن می کردند تا خشک شود البته علاوه بر خشک شدن، فرش ها ضد عفونی هم می شد. ما بچه ها هم به بهانه ی کمک به بزرگترهایمان، کلی آب بازی می کردیم یادش بخیر اکنون دیگر هیچ خبری از این اتفاق ها نیست و کمتر کسی پیدا می شود که خودش فرش هایش را بشوید.

دیگر قالیشویی تمامی زحمت شستشو را می کشند و ما تنها زحتمی که باید بکشیم تماس با آن ها و پس از گذشت مدت کوتاهی گرفتن یک رسید است. درست است که قالیشویی ها زحمت ما را کم کرده اند اما مهم ترین مشکلی که وجود دارد پیدا کردن یک قالیشویی خوب است. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در غرب تهران ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش و قالی ماشینی و مبل شویی توسط دستگاه مخصوص شستشوی انواع فرش های ابریشمی و اعلا و فرش دستباف توسط افراد با تجربه می باشد.

خدمات قالیشویی شریعتی
خدمات قالیشویی شریعتی

شستشوی فرش در قالیشویی شریعتی

نباید فرش هایتان را زیاد شستشو دهید اما اگر به حدی کثیف و لکه دار بودند که به جز شستشو راه دیگری نداشتید توصیه ی ما این است که فرش هایتان را لول کنید و در جای مناسب شستشو دهید البته به چند نکته توجه کنید: یکی آنکه از شوینده ی مخصوص به فرش هایتان استفاده کنید و همچنین سعی کنید که تی را بر لبه های فرش نکشید تا باعث پارگی آن نشود.

اگر به هر دلیلی نتوانستید که فرش هایتان را خودتان بشوید به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد فرش هایتان را بسپارید تا به سرعت و با بهترین روش ها و شوینده ها به شستشوی فرش هایتان بپردازند. نکته ای که در این جا مهم است واگذاری فرش ها به قالیشویی در زمان مناسب است.

سعی کنید که در فصل های بهار و تابستان قالی هایتان را به قالیشویی بدهید در این زمان هم شسته می شوند و هم فرآیند خشک شدن فرش ها به صورت طبیعی و در زیر نور مستقیم خورشید انجام می شود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شرق تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی در شرق تهران تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در شرق تهران خدمات رسانی دارد.

ویژگی های قالیشویی در شریعتی

اولین و مهم ترین ویژگی که یک قالیشویی باید داشته باشد خدمات حمل و نقل است نمی توان که از مشتری انتظار داشت که خودش فرش هایش را به قالیشویی آورده و سپس بازگرداند باید قالیشویی، افرادی را برای این کار به صورت درست و اصولی انتخاب کند. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب داشتن تجهیزات و دستگاه های سالم است چرا که هر چه دستگاه ها سالم باشد، عملکرد آن هم بهتر خواهد بود.

لازم به ذکر است آب تامین شده برای شستشوی فرش ها در یک قالیشویی معتبر از چاه است که هیچ مشکلی از نظر شرعی ندارد. همچنین این آب تمیز و پاکیزه می باشد، پس نگران بد رنگ یا کثیفی بعد از شستشوی فرش نباشید. صحبت و رفتار درست و صحیح کارکنان قالیشویی از جمله مسئول تماس و حمل و نقل فرش از دیگر ویژگی های خوب در یک قالیشویی معتبر و سرشناس می باشد. در قالیشویی های شریعتی این مورد به خوبی رعایت شده است.

حضور افراد متخصص و کارشناس فرش در یک قالیشویی خوب، الزامی می باشد. جدا شستن فرش ها و همچنین انتخاب درست و اصولی شوینده ی مناسب هر فرش از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب است. منظور از جدا شستن فرش ها این است که هر فرش را با توجه به الیاف و تار و پود آن شستشو دهند و برای هر کدام روش ها و دستگاه های مخصوص به خود را بکار ببرند.

به عنوان مثال فرش های دستباف دچار رنگ دهی می شوند و اگر درست و اصولی شسته نشود ممکن است رنگ های آن با هم ترکیب شود و به کلی زیبایی فرش خراب شود. برای دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی در تماس باشید. کارخانه قالیشویی اصیل ایرانی ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا در شمال تهران می باشد.

ویژگی های قالیشویی شریعتی
ویژگی های قالیشویی شریعتی

خدمات قالیشویی شریعتی

در این قالیشویی ها فرش، تابلوفرش، موکت، مبلمان و… شسته می شود. همچنین تمامی خدمات از جمله رفوگری فرش، ترمیم، لکه برداری، رفع پارگی و شکستگی، تثبیت رنگ و بسیاری از خدمات دیگر انجام می شود. لازم به ذکر است که هزینه ی شستشوها بر اساس قیمت های اتحادیه می باشد. در این مقاله از سایت قالیشویی شریعتی به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب پرداختیم همچنین مطالبی در مورد شستشو و نگه داری فرش برایتان ارائه کردیم امیدواریم مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.

روش های تمیز نگه داشتن فرش

فرش ها با شستشوی زیاد دچار آسیب می شوند هر چند که شوینده ی فرش یا روش های آن خوب باشد باز هم فرش دچار آسیب می شود به همین خاطر باید سعی کنید که فرش هایتان را تمیز نگه دارید تا ناچار نشوید هر روز فرش هایتان را بشوید. در زیر چند نکته برای نگهداری فرش آورده شده به آن ها به خوبی دقت کنید.

تا قبل از آن که چیزی که بر روی فرش هایتان ریخته شده است به لکه تبدیل شود سریع آن را به یا یک دستمال خیس پاک کنید چرا که پاک کردن لکه بر روی فرش بسیار سخت می باشد. برای تمیز کردن به هیچ وجه از نوشابه، آب گازدار، سرکه و… استفاده نکنید. از یک روفرشی برای جلوگیری از کثیف شده فرش هایتان بهره ببرید. با این کار بجای کثیف شده فرش، روفرشی لکه دار می شود. در جاهایی که رفت و آمد زیاد است یک روفرشی پهن کنید.

از شامپوفرش برای تمیز کردن فرش استفاده کنید. کافی است که مقداری از شامپوفرش را با آب ترکیب کرده و سپس با استفاده از یک فرچه بر روی فرش هایتان بکشید. نشاسته می تواند رنگ فرش هایتان را به خوبی روز اول کند. مقدار زیادی از آن را بر روی فرش هایتان بریزید و بعد از چند ساعت آن را جاروبرقی کنید.

جوش شیرین برای تازگی و طراوت و همچنین بوی خوب فرش بسیار کاربرد دارد. قبل از جاروبرقی مقدار کمی از آن بر روی فرش بریزید تا تاثیر آن را مشاهده کنید. این مواد راهکارهایی برای تمیز نگه داشتن فرش بود. از آن ها استفاده کنید تا زیبایی و طول عمر فرش هایتان افزایش یابد.

قالیشویی شریعتی چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

قالیشویی اصیل ایرانی بهترین قالیشویی شریعتی ارائه دهنده خدمات شستشو و رفوکاری انواع فرش های دستباف و فرش های صادراتی اعلا و ابریشمی، شستشوی فرش ماشینی، موکت و مبلمان را انجام می دهد.

بهترین زمان برای شستشوی فرش در قالیشویی شریعتی چه زمانی می باشد؟

سعی کنید که در فصل های بهار و تابستان فرش هایتان را به قالیشویی شریعتی بدهید در این زمان هم فرش شسته می شوند و هم فرآیند خشک شدن به صورت طبیعی و در زیر نور مستقیم خورشید انجام می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.